ترخیص و یا ترخیص کالا  یک فرایند است که توسط ترخیص کار به عنوان نماینده ی قانونی صاحب کالا در گمرک جهت صادرات و یا واردات کالا صورت می گیرد و در طی آن کالا پس از انجام تشریفات گمرکی مربوط از اماکن گمرکی خارج می گردداین فرایند  شامل آماده سازی و ثبت اسناد به صورت فیزیکی یا الکترونیک و محاسبه هزینه ها شامل مالیات، سود بازرگانی و حقوق گمرکی و دیگر تسهیلات ارائه شده به واردکنندگان و صادرکنندگان می باشد.
گروه مشاورین امور گمرکی و ترخیص کالالقمه سان ماکو با مجوز رسمی حق العملکاری از گمرک جمهوری اسلامی ایران و بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه ترخیص کالا  و کار با بازرگانان، تجار و صاحبان کسب و کارهای معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی مفتخر است که همواره اولین تجربه کاری با مشتریانش باعث شروع رابطه طولانی مدت کاری و تکرار این تجربه برای بارها و سالهای متمادی شده است.

ما با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه ترخیص کالا و داشتن نمایندگی در مبادی گمرکی مهم از جمله تهران، بندر انزلی، بندر امام، بندر شهید رجائی، چابهار، بانه، ارومیه و همچنین مناطق آزاد ارس و بازرگان آماده پاسخ گویی به طیف وسیعی از نیازهای مشتریان می باشد. شرکت بازرگانی لقمه سان ماکو با مشاوره رایگان در این زمینه  در خدمت مشتریانی است که مایل به دریافت پاسخهای کارشناسان ما در مورد تمامی سوالات گمرکی و ترخیص  از تمامی مبادی گمرکی و در تمام حوزه های مجاز تعریف شده کالا در زمینه ترخیص  می باشد.

ترخیص کالا

ما متعهد به حفظ خوش نامی خود در این حوزه  بوده و کاملا بر این امر واقف بوده که حفظ این خوش نامی مستلزم جلب رضایت مشتریانمان می باشد، چرا که همواره معتقدیم بهترین مبلغان ما مشتریان خشنود ما می باشند.

هم اکنون می توانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما تماس تلفنی داشته تا بلافاصله به شما پاسخ داده شود.