از يك باند منيزيتي تشكيل شده است و براي ساب انواع سنگ هاي ماربل مورد استفاده قرار مي گيرد و در انواع اشكال مختلف براي انواع سنگ ها ارائه مي گردد به صورت هاي بشقابي كه براي دستگاه هاي عمودي ساب استفاده مي شود و نوع فرانكفورتي كه به دو صورت توپر و توخالي مورد استفاده است كه از فرانكفورتي ها توپر معمولا براي پليش سنگ هاي مرمريت و چيني مورد استفاده قرار مي گيرد و از نوع توخالي براي سنگ هاي تراورتن و يا سنگ هايي كه بافت نرم دارد مورد استفاده قرار مي گردد.
ساینده های وگا در اشکال و درجه بندی های بسیاری برای استفاده در انواع سنگ مرمر، کاشی، گرانیت و سرامیک گرانیت تولید شده است.
با توجه به سختی سنگ و خواص براق پذیری سنگ و نوع دستگاه مورد استفاده در ساییدن سنگ و دیگر شرایط سایش ساینده های متفاوتی باید به کار برد .
شرکت ما با داشتن تکنسین های مجرب با مراجعه و با توجه به نوع کار و دستگاه مورد استفاده در انتخاب نوع ساینده و سری قابل استفاده همواره در خدمت مشتریان خود میباشد .
ساینده های باند منیزیتی و همچنین باند رزینی فراتر از انتظارات بازار از ثبات و کیفیت و عمر بیشتر فرموله شده اند .
در سنگ های مرمر و کاشی اسیدی 5 اکسترای وگا و در سنگ گرانیت و گرانیت سرامیک لوکس وگا در آخرین سایش یک کیفیت صادراتی را با هزینه مقرون به صرفه قابل توجهی به ارمغان میاورد .